• بنای بی نظیر رختشویخانه

  • تعطیلات در :: زيباترين غار آهكي جهان

  • تعطیلات در :: قلعه باستانی ماهنشان

  • تعطیلات در :: شهر باستانی خوئین

  • میراث جهانی :: گنبد سلطانیه

  • معبد داش کسن یا اژدها


ثبت نام کارآموزی

users two 48جهت ثبت نام برای گذراندن دوره های کارآموزی تورهای ورودی این فرم را پر کنید. در نظر داشته باشید اولویت با افرادی است که زودتر فرم را ثبت کنند. قبل از تکمیل فرم نکات ذکر شده را با دقت مطالعه و سپس اقدام به تکمیل فرم نمایید.

فرم های تمدید

box download 481) جهت دریافت فرم خام درخواست تاییدیه تمدید کارت راهنمای گردشگر اینجا را کلیک کنید. 

2) جهت تکمیل آنلاین فرم تمدید عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.

آشنایی با مراحل تمدید و عضویت

آشنایی با روند تمدید کارت راهنما ( ادامه مطلب...)questionmark 48

آشنایی با روند تمدید عضویت در انجمن (ادامه مطلب ...)

آشنایی با نحوه عضویت در سایت کانون راهنمایان کشور(ادامه مطلب...)


افتتاح دفتر انجمن

شامگاه 16 مهر 93 به لطف پیگیری و تلاش اعضای فعال انجمن همچنین تدبیر مدیرکل اداره میراث فرهنگی زنجان؛ جناب مهندس رحمتی و معاونت های محترم دفتر انجمن راهنمایان گردشگری استان زنجان در محل عمارت رختشویخانه بدست جناب آقای مهندس رحمتی افتتاح گردید. 

در این جلسه آقای مهندس رحمتی به نقاط قوت تعامل اداره کل با انجمن در ایام نوروز و تابستان 93 اشاره  کردند و اذعان کردند: در راستای هر چه توانمند نمودن راهنمایان گردشگری بایستی انجمن از نظر دفتر جهت استقرار تامین می گردید.

همچنین به این مهم اشاره نمودند که در گذشته ای نه چندان دور حضور راهنمای گردشگری نیاز سایت های گردشگری زنجان به حساب نمی آمد اما امروز با توجه به اتمام کار در بازه زمانی تابستان و ستاد خدمات سفر، اداره کل و همکاران محترم غیبت راهنمایان گردشگری را در این سایت ها و ارائه خدمات آنان را احساس می کنند. 

آقای رحمتی با اشاره به برخی نکات فنی که راهنمایان در راستای جذب گردشگران بایستی رعایت نمایند ادامه دادند: امیدوار هستیم از محل دفتر انجمن به عنوان زیرساخت آموزشهای تکمیلی برای راهنمایان وعلاقه مندان زنجان استفاده گردد و توصیه کردند تنها به اعضای این تشکل نبایستی بسنده کنید بلکه بایستی از علاقه مندان به فرهنگ و تمدن زنجان نیز به بدنه انجمن دعوت کنید تا در راستای معرفی زنجان از توانشان استفاده گردد.

این مراسم که به مدت دو ساعت به طول انجامید راهنمایان حاضر از برخی موضوعات گردشگری و چالش های موجود در استان در فضایی صمیمی با مدیر کل محترم و هیئت همراه به تبادل نظر پرداختند.

 

روابط عمومی


بستن