• بنای بی نظیر رختشویخانه

  • تعطیلات در :: زيباترين غار آهكي جهان

  • تعطیلات در :: قلعه باستانی ماهنشان

  • تعطیلات در :: شهر باستانی خوئین

  • میراث جهانی :: گنبد سلطانیه

  • معبد داش کسن یا اژدها


ثبت نام کارآموزی

users two 48جهت ثبت نام برای گذراندن دوره های کارآموزی تورهای ورودی این فرم را پر کنید. در نظر داشته باشید اولویت با افرادی است که زودتر فرم را ثبت کنند. قبل از تکمیل فرم نکات ذکر شده را با دقت مطالعه و سپس اقدام به تکمیل فرم نمایید.


درباره انجمن

 انجمن صنفی راهنمایان با هدف احقاق حقوق راهنمایان گردشگری استان و ایجاد بستری آموزشی و  اثبات موجودیت  شغلی راهنمایان تاسیس یافته است. این انجمن با تشکیل انتخابات مجمع عمومی رسمی مورخ سی ام اردیبهشت ماه 1392 با حضور نماینده اداره کل کار، رفاه و امور اجتماعی استان زنجان؛ با شماره ثبتی 106 وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی به ثبت رسید و آغاز به کار کرد.
certificate ZTGA
 هیات موسس انجمن متشکل از آقایان: اویس کیانی- حامد نوری و سید رضا هاشمی می باشد که پیگیری و تلاش نزدیک به سه سال؛ برای متمرکز نمودن اعضا و انجام کارهای اداری؛ در تاریخ مذبور به نتیجه رسید.
انجمن صنفی راهنمایان استان زنجان در نظر دارد با تشکیل کمیته های مختلف درصدد گسترش خلاقیت در امر مدیریت این صنفِ مهجور در استان برآید و با در نظر گرفتن شایستگی های فردی اعضای خود؛  این کمیته ها را مدیریت نماید و در راستای ایجاد توسعه گردشگری استانی - ملی و بین المللی قدمی نوین و مثمر ثمر بردارد.
از اهداف اولیه انجمن بایستی به توسعه گردشگری ورودی به استان زنجان اشاره کرد که با توجه به آمار یکساله رسمی و غیر رسمی اداره کل گردشگری و سایر نهادها بایستی اذعان داشت که در این راه این انجمن موفق عمل کرده و البته که کافی نیست و راه بسیار طولانی در پیش است تا زنجان در مسیر توسعه گردشگری پایدار حرکت نماید. لذا با توجه به این امر و همت عالیه بایستی به پشتیبانی سایر صنوف و اداره کل محترم اشاره و به این پشتیبانی ها امیدوار بود. 
لذا انجمن صنفی و به عبارتی انجمن های صنفی راهنمایان کشور که در قالب کانون نیز به  ثبت رسیده است بایستی در شناساندن هر چه بهتر این قشر مهم عرصه گردشگری که صنف مظلوم ولی عملیاتی است قدم بردارد و راه را برای نسل های آینده این صنف هموار نماید.
آخرین تغییرات هیئت مدیره: 
AdBoardchanged
                                                                                                                    با احترام
                                                                                                                هیات موسس و مدیره
 

بستن